Про нас

Причорноморський центр досліджень проблем суспільства – неурядова, неприбуткова громадська організація, що була заснована у 2011 році. Головний офіс організації знаходиться в місті Одесі. Організація створена колишніми випускниками Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, що прагнуть підтримувати розвиток соціологічної, політологічної, історичної та філософської науки та розвивати обмін досвідом та ідеями як між кращими студентами, аспірантами, науковцями, так і між практикуючим фахівцями.

Метою діяльності Центру філологічних досліджень є об’єднання зусиль та інтелектуальних ресурсів навчальних закладів, наукових установ та гуманітарної спільноти у напрямку підвищення якості гуманітарної освіти та кваліфікації викладачів відповідних предметів, створення сприятливих умов для організації наукових дискусій та фундаментальних досліджень у відповідних сферах.

Діяльність організації має міжрегіональний характер. Отримані в процесі діяльності знання використовуватимуться учасниками Центру в подальшій навчальній та дослідницькій діяльності. Одним із завдань Центру, що реалізовується завдяки цьому ефекту, є підготовка якісних молодих фахівців, які згодом складуть дослідницьку еліту європейського рівня.

Активне дослідження різноманітних аспектів соціо-політичного дискурсу здійснюється членами нашого центру у співпраці з іноземними колегами.